Prague Reality
Prague Reality
Základní údaje Profil Přehled činnosti Pilíře společnosti Reference Něco navíc Slevy a akce Média o nás Kontakt ČeskyEnglishDeutsch

Profil společnosti:

Tak trochu jiná realitka…

Během působení naší kanceláře na trhu jsme si v ostré konkurenci dokázali vydobýt jedno z předních míst a stát se skutečnými realitními specialisty s velice širokou působností. V nabídce naší kanceláře na prodej a pronájem naleznete jak veškeré nemovitosti k bydlení nebo rekreaci (byty, rodinné domy, vily, residence, bytové domy, chaty a chalupy, pozemky), tak prostory k podnikání (kanceláře, restaurace, bary, obchody, sklady). Kromě těchto spíše klasických nemovitostí ale nabízíme i zcela speciální objekty jako činžovní domy, pensiony, zámky, skladové a výrobní areály, apod. Mimo klasickou realitní činnost, tedy prodej a pronájem nemovitostí, poskytuje naše kancelář svým klientům i další služby, mezi které patří především: výměny bytů v osobním a družstevním vlastnictví a poradenství při výměnách ostatních forem vlastnictví; správa nemovitostí pro fyzické i právnické osoby a státní organizace; odhady cen nemovitostí (k převodu, prodeji, dědictví i tržní posouzení); zajištění právního servisu; zajištění projektů; zajištění rekonstrukcí, úprav a návrhů interiérů i exteriérů; kompletní poradenství v oblasti obchodu s nemovitostmi a v neposlední řadě také zajištění kompletního servisu v oblasti financování nemovitostí (vyřízení úvěru, hypotéky nebo půjčky na nákup, stavbu nebo opravy) a zajištění finančních záležitostí spojených s prodejem (deponování a úschovy kupních cen a příslušných daní, vyřízení přiznání k dani, apod.). Všechny tyto služby se navzájem doplňují a ucelují nabídku produktů naší společnosti, což našim klientům v praxi přináší řadu výhod. Především bezpečnost a hladký průběh celého obchodu a také komfort vyřízení všech záležitostí souvisejících s jejich nemovitostí v kanceláři PRAGUE REALITY „pod jednou střechou“.

V posledních letech se naše kancelář věnuje také developerské činnosti a realizuje vlastní projekty rekonstrukcí nemovitostí a staveb nových bytů.

Naší prvotní snahou je být vysoce profesionální, solidní a rychlí. Spolupráce s předními advokátními kancelářemi, architekty, inženýry, soudními znalci a vysoká odborná úroveň našich pracovníků jsou zárukou kvalitních služeb, které poskytujeme. Hlavním cílem každého z nás je při každém obchodě především plná spokojenost všech zúčastněných stran. Námi zajišťovaný obchod musí být rychlý, zcela průhledný a tudíž pro klienta bezvýhradně bezpečný.

Profesionalita, Solidnost, Rychlost, Individualita - tak bychom krátce mohli charakterizovat styl a kvalitu naší práce.

Ovšem nejen tyto zásady, ale i dobrá poloha, příjemné prostředí a lidé, jsou příčinou stále rychleji rostoucího počtu klientů, kteří se obracejí právě na PRAGUE REALITY. S počtem zájemců a nabízejících roste i počet uzavřených obchodů a tím i spokojených klientů, kteří se i po letech vracejí. K 1.7.2006 přesáhl počet těchto pravidelných klientů úctyhodných 5000 firem a osob.

Martin Zelingr
majitel společnosti® PRAGUE REALITY, s.r.o.
ŘÍMSKÁ 45, 120 00 PRAHA 2, TEL/FAX: 224 916 054
TEL: 224 919 363, 224 921 399, 224 918 385, 224 920 973, 224 919 198
e-mail: prague@praguereality.cz, www.praguereality.cz