Prague Reality
Prague Reality
Základní údaje Profil Přehled činnosti Pilíře společnosti Reference Něco navíc Slevy a akce Média o nás Kontakt ČeskyEnglishDeutsch

Pilíře společnosti

Clipboard02.gif
kooperativa-3.gif
ark-cms-logo2.gif
img_znak_maly-2.gif
hk001.gif
hypotecnibanka-5.gif
registr.gif
image013.png
img_znak_velky-3.gif

Základní kapitál a majetek společnosti
V průběhu let je průběžně navyšován movitý a nemovitý majetek i základní kapitál společnosti. V současnosti je ve vlastnictví PRAGUE REALITY již řada nemovitostí v České republice a základní kapitál firmy zapsaný v obchodním rejstříku činí 10.000.000,-Kč.


Pojištění podnikatelských rizik a profesní odpovědnosti
Společnost od počátku dbá na spolehlivost a bezpečnost svého podnikání. Ochranou klientů a vyloučením rizika, které může přinést například výkon správy nemovitostí ale i ostatní činnosti realitní kanceláře, je pojištění podnikatelských rizik společnosti částkou 10.000.000,-Kč. Jednatel společnosti je dále pojištěn částkou 1.000.000,-Kč na profesní odpovědnost za škodu. U obou pojistek je pojistitelem Kooperativa pojišťovna, a.s.


Členství v Asociaci realitních kanceláří ČR
PRAGUE REALITY je týmem profesionálů. Členství v profesním sdružení ARK ČR je zárukou kvality námi poskytovaných služeb, garancí vysoké odbornosti, serióznosti a pravidelného vzdělávání našich pracovníků.


Registrovaná ochranná známka

PRAGUE REALITY je značkou, která symbolizuje kvalitní a nezaměnitelné služby. Grafické a textové symboly společnosti ve všech barevných variacích jsou ochrannou známkou a jako takové jsou registrovány u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky.

Členství v Hospodářské komoře ČR
V PRAGUE REALITY dbáme na vysokou etiku podnikání. Jsme ryze českou společností a jako takoví se snažíme aktivně utvářet české ekonomické prostředí a podílet se na vzrůstající úrovni českého hospodářství. Členstvím v prestižní HK ČR stojí naše kancelář po boku ekonomicky nejvýznamnějších subjektů českého státu.Certifikace Hypoteční banky, a.s.
Společnost PRAGUE REALITY poskytuje svým klientům nejširší škálu služeb souvisejících s nemovitostmi. V oblasti financování nákupu nemovitostí spolupracuje od svého vzniku s mnoha bankami a spořitelnami se záměrem nalézt pro své klienty vždy nejvýhodnější a nejefektivnější řešení „šité na míru“. Nejvýznamnějším partnerem kanceláře v oblasti financování je Hypoteční banka, a.s.

Členství v Registru porovnávacích nemovitostí ČR
Kancelář PRAGUE REALITY je uznávaným profesionálem na českém realitním trhu. Jako jedna z prvních kanceláří se stala členem Registru porovnávacích nemovitostí České republiky. Registr eviduje obchodní případy prodejů nemovitostí na českém trhu, kontroluje jejich správnost a údaje jsou následně využívány úřady, znalci a jinými institucemi k tvorbě např. cenových map, indexů a koeficientů, statistik, apod.

Členství ve Sdružení majitelů domů, bytů a dalších nemovitostí v ČR
Jako majitel a správce desítek bytů, bytových domů a jiných nemovitostí se společnost stále snaží mít nejaktuálnější informace, být v centru dění a aktivně se podílet na tvorbě právního prostředí ve svém oboru. PRAGUE REALITY je již několik let členem Občanského sdružení majitelů domů, bytů a dalších nemovitostí v České republice.

Registrace Úřadem na ochranu osobních údajů
Kancelář PRAGUE REALITY má na zřeteli soukromí svých klientů a pečlivě jej chrání. Jako pojistku pro případ ztráty důležitých dokumentů úřady nebo samotnými klienty archivuje po několik let listiny a dokumenty vztahující se k jednotlivým obchodním případům. PRAGUE REALITY je zaregistrována u Úřadu na ochranu osobních údajů.® PRAGUE REALITY, s.r.o.
ŘÍMSKÁ 45, 120 00 PRAHA 2, TEL/FAX: 224 916 054
TEL: 224 919 363, 224 921 399, 224 918 385, 224 920 973, 224 919 198
e-mail: prague@praguereality.cz, www.praguereality.cz