Prague Reality
Prague RealityDalší služby
Základní údaje Profil Přehled činnosti Pilíře společnosti Reference Něco navíc Slevy a akce Média o nás Kontakt ČeskyEnglishDeutsch
   

DALŠÍ SLUŽBY - INFORMACE

Naše kancelář poskytuje svým klientům opravdu širokou škálu nejrůznějších služeb souvisejících s nemovitostmi. Prodej, pronájem, správa, oceňování nemovitostí,... to jsou jakési základní kameny naší práce. Je ale celá řada oborů, do kterých realitní činnost přímo či nepřímo zasahuje a s kterými úzce souvisí. Proto v kompletní nabídce našich služeb klient nalezne i činnosti, z nichž některé netvoří přímou součást obchodních případů, jsou poskytovány v konkrétních případech na jednotlivá přání klientů a jsou jakousi nadstavbou nad rámec běžných činností realitní kanceláře. Tyto „další“ služby doplňují a ucelují nabídku produktů naší společnosti, což našim klientům v praxi přináší řadu výhod. Například úsporu finančních prostředků prostřednictvím našich partnerů, zjednodušení vyřizování úředních záležitostí, apod.
V následujícím přehledu jsou popsány služby, které naše kancelář nabízí jako doplňkové a které je možno využít i zcela samostatně bez vazby například na prodej nemovitosti z naší nabídky:

OSTATNÍ SLUŽBY

KOMPLETNÍ PRÁVNÍ SERVIS

Zajišťujeme kompletní právní servis týkající se nemovitostí. Kupní a nájemní smlouvy, návrhy na vklad práva, nájemní a podnájemní smlouvy, smlouvy o věcném břemeni, darovací smlouvy, dohody o převodech podílů, prohlášení vlastníků nemovitostí,..... a veškeré ostatní dokumenty týkající se prodeje, pronájmu, darování, dědictví nebo jiné operace s nemovitostí.

KOMPLETNÍ FINANČNÍ SERVIS

Kromě záležitostí spojených s financováním koupě nemovitosti (úvěry, půjčky a jejich jištění) zajišťujeme také ostatní finanční služby spojené s nemovitostmi. Ať už přímo při prodeji jako součást obchodního případu nebo odděleně jako samostatnou službu. Jde především o: deponování a úschovy kupních cen a příslušných daní a jejich vyplácení, vyřízení přiznání k daním, apod.

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Zajištění stavebně-technického servisu - stavebních projektů, rekonstrukcí, úprav a návrhů interiérů i exteriérů, provedení stavebních prací. Provádíme výstavbu nových bytů a jejich následnou správu, pronájem a prodej. Pro investory zajistíme přípravu i kompletní realizaci developerských záměrů a projektů od A do Z.

PORADENSTVÍ

Poskytujeme kompletní poradenství v oblasti trhu s nemovitostmi a ve věcech souvisejících.

Napište nám a my Vás obratem budeme kontaktovat.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  NUTNO VYPLNIT!
Předmět:
Text:


® PRAGUE REALITY, s.r.o.
ŘÍMSKÁ 45, 120 00 PRAHA 2, TEL/FAX: 224 916 054
TEL: 224 919 363, 224 921 399, 224 918 385, 224 920 973, 224 919 198
e-mail: prague@praguereality.cz, www.praguereality.cz