Prague Reality
Prague Reality
Základní údaje Profil Přehled činnosti Pilíře společnosti Reference Něco navíc Slevy a akce Média o nás Kontakt ČeskyEnglishDeutsch

Něco navíc

PRAGUE REALITY je dynamickou společností působící na českém trhu již řadu let. Propagace firmy s nabídkou nemovitostí je realizována mnoha způsoby napříč všemi médii. Kromě běžné stálé inzerce v tisku, na internetu, prezentace na automobilech nebo na vlnách rozhlasových stanic, stojí jistě za zmínku například billboardová kampaň realizovaná v letech 2003, 2004 a 2006 v Praze, prezentace společnosti na prestižním mezinárodním realitním veletrhu EXPO REAL v Mnichově v roce 2003 nebo kampaň na palubách letadel přistávajících na letišti v Ruzyni na podzim 2004. Naší snahou je od počátku nesázet na náhodnou klientelu a momentální rozmary trhu, ale jednoduše „být stále vidět“ a pevně budovat renomé a stabilitu společnosti do budoucích let.
      V průběhu let se PRAGUE REALITY stala partnerem nebo sponzorem různých projektů a akcí, které prospěly a prospívají druhým. U většiny z nich přetrvalo partnerství až dodnes. Z desítek projektů podpory umění, sportu nebo pomoci v nouzi vybíráme ty hlavní, na které jsme pyšní:


Projekt PRAHA-PRAZE (při povodních na podzim 2002)

Po ničivých povodních, které postihli Prahu na podzim roku 2002 vznikl unikátní projekt nakladatelství Pragoline s názvem PRAHA PRAZE, ve kterém se společnosti mající ve svém názvu jméno hlavního města spojily za účelem rychle a efektivně pomoci při obnově postižených částí města. Jako součást tohoto projektu vznikla jedinečná kniha Intimní doteky Prahy, která je souborem obrazů staré Prahy malíře Roberta Kessnera doplněným texty známých osobností. Kompletní výtěžek z akce byl předán na slavnostním večeru starostovi městské části Praha 1 Janu Burgermeisterovi a byl věnován na obnovu historických památek Prahy 1. Realitní kancelář PRAGUE REALITY je hlavním sponzorem projektu.

MINIGALERIE:

Intimní 2.jpgIntimní 2.jpgIntimní 3.jpgIntimní 4.jpgIntimní 5.jpg
Projekt VŠECHNO NĚCO STOJÍ (od roku 2003)

Projekt VŠECHNO NĚCO STOJÍ vznikl ve spolupráci s nakladatelem Jindřichem Krausem-Pragoline jako projekt na podporu začínajících autorů – spisovatelů. V rámci tohoto projektu PRAGUE REALITY kompletně financovala vydání a distribuci zdařilého souboru povídek s názvem VŠECHNO NĚCO STOJÍ začínající autorky Kateřiny Zelingrové. Povídkový román nejen pro ženy a dívky, ale i pro pány, psaný v novodobém stylu se zdravou špetkou ironické sebekritiky, vypráví o radostech i starostech; lásce; partnerství; manželství; mateřství a jiných (ne)podstatných událostech v životě hlavní hrdinky - dospívající dívky; zrající slečny; partnerky; milenky; manželky i matky. Kniha je doplněna sbírkou uměleckých fotografií, které výhradně pro tento román vytvořil fotograf Martin Poupě.

MINIGALERIE:

Všechno1.jpgVšechno2.jpgVšechno3.jpgVšechno4.jpgVšechno5.jpgVšechno6.jpgVšechno7.jpg

Více informací na: www.katerinazelingrova.cz


Projekt JOKER RALLY TEAM (od roku 2004)

Projekt s názvem JOKER RALLY TEAM je dlouhodobým projektem PRAGUE REALITY zaměřeným na podporu motoristického sportu. Nejprve se kancelář podílela na sponzorování jednotlivých motoristických podniků a závodních akcí. Na jaře roku 2004 ale došlo k podpisu smlouvy se závodním týmem posádky Ivana Pistulky a Kláry Šillerové a rozběhl se projekt dlouhodobé spolupráce, v rámci kterého PRAGUE REALITY zakoupila svůj první závodně upravený speciál Škoda Fabia RS sport. Posádku Pistulka-Šillerová ve Fabii sport PRAGUE REALITY může každý fanda rychlých kol vidět na okruzích jako účastníky domácích závodních podniků a akcí, ale také jako pořadatele soutěží (Diesel cup 2006).

MINIGALERIE:

rallye 1.jpgrallye 2.jpgrallye 3.jpgrallye 4.jpgrallye 5.jpg
Projekt FOLKBOUTIQUE (od roku 2003)

Podpora umělců a autorů se v roce 2003 rozrostla o projekt FOLKBOUTIQUE. Cílem tohoto projektu, jehož hlavním autorem je folkový zpěvák a muzikant Jaroslav Holán, je vytvořit na internetu speciální informační portál a internet shop se zaměřením převážně na folkovou a etnickou hudbu. Na těchto stránkách (FOLKBOUTIQUE.CZ) by návštěvník měl možnost získat nejnovější informace o interpretech, vydávaných dílech, dozvědět se o jednotlivých pořádaných a připravovaných akcích z kalendáře nebo si právě vycházející album přímo objednat. PRAGUE REALITY je hlavním partnerem tohoto projektu.

MINIGALERIE:

Folkboutique1.jpgFolkboutique2.jpgFolkboutique3.jpgFolkboutique4.jpgFolkboutique5.jpg

....a další® PRAGUE REALITY, s.r.o.
ŘÍMSKÁ 45, 120 00 PRAHA 2, TEL/FAX: 224 916 054
TEL: 224 919 363, 224 921 399, 224 918 385, 224 920 973, 224 919 198
e-mail: prague@praguereality.cz, www.praguereality.cz