Prague Reality
Prague RealityÚvěry a hypotéky
Základní údaje Profil Přehled činnosti Pilíře společnosti Reference Něco navíc Slevy a akce Média o nás Kontakt ČeskyEnglishDeutsch
   

ÚVĚRY A HYPOTÉKY – INFORMACE

Od roku založení naší společnosti do současné doby se na trhu s nemovitostmi událo velmi mnoho a řada věcí se postupem času změnila. Oblast, která za poslední dobu prošla opravdu viditelným vývojem a změnila se výrazně k lepšímu směrem ke klientovi je

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Dříve bylo běžné, že kupující financoval nabývanou nemovitost téměř vždy ze svých vlastních prostředků. Financování nákupu, oprav a dalších investic z úvěrů, půjček a hypoték bylo spíše výjimkou a tvořilo velmi malý podíl na celkovém objemu finančních toků na realitním trhu. Postupem doby se ale bankovní ústavy přiblížily svými produkty širokému okruhu zájemců z řad kupujících a majitelů a zejména v oblasti nemovitostí k bydlení nabízejí nyní pestrou paletu úvěrových a hypotečních produktů pro nejširší klientelu. V tuto chvíli tvoří podíl úvěrů, půjček a především hypoték více než 80% celkového objemu finančních prostředků, které klienti PRAGUE REALITY vkládají do nákupu bytů, rodinných domů a jiných nemovitostí určených k bydlení. V následujícím přehledu Vám přibližujeme naše bankovní partnery a nejčastější bankovní produkty, které běžně zajišťujeme pro naše klienty v rámci našich služeb. Tato služba je pro klienty podobně jako veškerý právní a finanční servis nebo ocenění nemovitosti poskytována zdarma v rámci provize naší realitní kanceláře

PRAGUE REALITY při zajišťování úvěrů a hypoték pro své klienty nejčastěji využívá služeb těchto finančních ústavů:

HYPOTEČNÍ BANKA, a.s.
KOMERČNÍ BANKA, a.s.
ČESKÁ SPOŘITELNA, a.s.
GE MONEY BANK, a.s.
MODRÁ PYRAMIDA STAVEBNÍ SPOŘITELNA, a.s.
REIFEISSEN BANK, a.s.
ŽIVNOSTENSKÁ BANKA, a.s.

..... a další

NEJČASTĚJI VYUŽÍVANÉ ÚVĚRY A HYPOTÉKY:

HYPOTÉKY

KLASICKÁ HYPOTÉKA do 70% (resp. u některých bank do 81%) hodnoty nemovitosti, která je dávána do zástavy, je klienty stále oblíbená pro své nízké úrokové sazby. Často tato hypotéka bývá doplněna úvěrem ze stavebního spoření tak, aby klientovi zůstalo co nejvíce vlastních prostředků na zařízení nového bydlení.

V poslední době velmi výrazně roste zájem klientů o vyšší HYPOTEČNÍ ÚVĚRY a to až do 100% hodnoty nemovitosti (HUF 100, Bonus, apod.). Některé tyto hypotéky mají zajímavé možnosti mimořádných vkladů a proto mohou být zajímavým řešením pro mladé rodiny, ale i pro investice do nemovitostí.

HYPOTÉKA DO 85% hodnoty nemovitosti má velmi podobné úročení jako klasická hypotéka, ale klient potřebuje méně vlastních prostředků. Jedná o nejčastěji využívaný typ hypotečního úvěru, který však nabízí jen některé z bankovních ústavů.

Za zmínku jistě stojí HYPOTÉKY BEZ POPLATKŮ, které jsou využívány především těmi klienty, kteří potřebují řešit své bydlení zcela náhle nebo ve velmi krátkém čase.

Naši klienti již využili i možností HYPOTÉKY BEZ DOKLÁDÁNÍ PŘÍJMŮ. Jde o nový typ hypoték, který poskytují jen některé banky na českém trhu. U nás si tuto hypotéku můžete úspěšně vyřídit. Je vhodná pro ty klienty, kteří jsou schopni splácet úvěr, ale nemohou své příjmy prokazatelně doložit.

Speciálním typem hypoték, který rovněž svým klientům dokážeme zajistit, jsou HYPOTÉKY NA INDIVIDUÁLNÍ VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMŮ. Jedná se o nejsložitější případy, kdy klient opravdu potřebuje kvalitní servis. A ten u nás rozhodně najde.

ÚVĚRY ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

V poslední době význam úvěrů ze stavebního spoření roste. Klienti se během let vlastní zkušeností přesvědčili, že stavební spoření funguje a lze ho využít.

Často jsou využívány menší PŘEKLENOVACÍ ÚVĚRY, a to zejména jako doplnění prostředků pro získání nižší hypotéky s výhodnějším úročením. Naopak přidělené úvěry ze stavebního spoření jsou často impulsem klientům k pořízení nějaké nemovitosti.

Družstevní byty, které nelze dát u klasických hypoték do zástavy, jsou nejčastěji kupovány právě prostřednictvím úvěrů ze stavebního spoření. Některé spořitelny na tyto koupě mají speciální typy úvěrů, o kterých se u nás můžete informovat. Právě pro nemožnost použití družstevního bytu jako zástavy u hypotéky, je v těchto případech úvěr ze stavebního spoření zajištěný ručitelem, velmi vhodným řešením.

DALŠÍ SLUŽBY SPOJENÉ S ÚVĚRY

V rámci našich služeb jsme schopni klientům dále zajistit založení běžného účtu u banky, která díky tomu poskytne úvěr za podstatně lepších podmínek, než u běžných klientů.

Poskytujeme servis při  vyřízení pojištění nemovitosti a také při vinkulaci pojištění ve prospěch úvěru.

Vyřizujeme svým klientům i ostatní druhy pojištění, která jsou v souvislosti s úvěrem nutná, nebo jsou potřebná pro zajištění rodiny klienta. Poradíme a pojistně zajistíme rodinu i samotného klienta, v případě, že na sebe bere závazek úvěru i v případech ostatních.

Naším cílem není „prodat“ co nejvíce produktů, ale získat spokojeného klienta. Takového, který své úvěry zvládne platit a také ví, jak je může splatit rychleji a výhodněji. Klienta, který se nebojí o sebe ani o svou rodinu proto, že si vzal úvěr.

Naše poradenství je pro Vás zdarma.

Výši své měsíční splátky hypotečního úvěru si můžete orientačně spočítat na naší kalkulačce Hypoteční banky, kde zadáte cenu Vámi vybrané nemovitosti a výši případných vlastních finančních prostředků, které máte k dispozici. Kalkulačka Vám spočítá výši požadovaného úvěru a výši Vaší měsíční splátky.  – v levém menu ÚVĚRY A HYPOTÉKY – kalkulačka.

Motto oddělení:

MY CHYTŘE KOMBINUJEME – VY LÉPE BYDLÍTE!

Napište nám a my Vás obratem budeme kontaktovat.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  NUTNO VYPLNIT!
Předmět:
Text:


® PRAGUE REALITY, s.r.o.
ŘÍMSKÁ 45, 120 00 PRAHA 2, TEL/FAX: 224 916 054
TEL: 224 919 363, 224 921 399, 224 918 385, 224 920 973, 224 919 198
e-mail: prague@praguereality.cz, www.praguereality.cz